ویزا هنگ کنگ

نمونه ویزای اخذ شده

 


 
ویزای توریستی و ترانزیت دوبار ورود

قیمت
ویزای توریستی  و ترانزیت 
140 $

​این ویزا دبل ورود ، دارای اعتبار  3ماه می باشد و در هر ورود 7 یا 10 روز اجازه اقامت دارد.

 مدت زمان اخذ این ویزا 60 تا 65 روز می باشد.


مدارک لازم :
اسکن پاسپورت ، عکس 4*6  تمکن مالی بالای 5000 $ ، معرفی نامه شغلی به لاتین و مهر لاتین ، کارت ویزیت ، رزرو بلیط الزامیست ،تکمیل فرم مشخصات فردی.


 
فرم تکمیل مشخصات فردی تعهدنامه ویزای متقاضیان هنگ کنگ


تعهد نامه متقاضیان ویزای هنگ کنگ

1-متقاضیان ویزای هنگ کنگ بایستی مفاد اپلیکنت ( مشتمل بر 4 برگ ) را با دقت مطالعه کرده و پر نمایند و چنانچه مشکلی وجود دارد از آژانس کمک بگیرند لیکن نکته مهمتر این است که تقاضانام ها توسط شخص متقاضی امضا شوند و در عین حال مغایرت امضا با پاسورت وجود نداشته باشند و مضافا برگه تمکن مالی و گواهی اشتغال به کار از ارکان اضلی مدارک میباشند.
2-آژانس لوح سلیمانی برای مسافران تقاضای ویزای 2 بار ورود و هر بار 14 روز اقامت از سفارت مینماید لیکن چون صدور ویزا از اختیارات سفارت و افسر مربوطه بوده و بعضا مشاهده میگردد که ویزاها یکبار ورود با 7 روز اقامت و یا با 1 ماه و یا 3 ماه و 6 ماه اعتبار از زمان صدور صادر میگردد و هزینه آن نیز تفاوتی ندارد و در این خصوص هیچگونه مسئولیتی متوجه آژآنس لوح سلیمانی نخواهد بود.
3-متقاضیان ویزا مسئول مستقیم مندرجات اپلیکنت ها میباشند و اگر در مندرجات تناقضی وجود داشته باشد و یا اطلاعات غلط و یا ناقص تکمیل شده باشند و یا توضیحات اضافی درج شده باشد که موجبات تاخیر در صدور ویزا را در پی داشته باشد آژانس هیچ مسئولیتی در قبال تاخیرات نداشته و متقاضی متعهد به تهیه و تحویل مدارک مورد نیار سفارت به آژانس بوده و هزینه های مروبط به ارسال و تحویل سایر مدارک درخواستی از سوی سفارت جداگانه از متقاضیان دریافت میگردد.
4-زمان معمول صدور ویزا بین 45 تا 60 روز در نوسان میباشد لیکن به هر دلیلی خارج از قصور آژآنس از جمله ( تعطیلی سفارت یا اختلافات سیاسی یا مشکلات داخلی کشور مقصد و یا تشابه اسمی و یا کسری مدارک و غیره ) صدور و تحویل ویزا به تاخیر بیفتد آژانس هیچ مسئولیتی نداشته و تا زمان تعیین و تکلیف پرونده هیچگونه وجهی به متقاضی مسترد نمیگردد.
5-متقاضی متعهد به پرداخت کل هزینه ویزا در زمان تحویل مدارک بوده و چنانچه به هر دلیلی ویزا از سوی سفارت ریجکت شود علاوه بر ارائه نامه صاده از سوی سفارت مبنی بر عدم صدور ویزا برای متقاضی ، مبلغ 25 دلار آمریکا به متقاضی عودت میگردد و مدارک تحویلی به هیچ وجه قابل برگشت نمیباشد.
6-ازآنجا که در بعضی موارد سفارت تقاضای بلیط کانفرم و رزرو هتل از متقاضیان را دارد ، چنانچه به هر دلیلی ویزای متقاضیان به موقع صادر نگردد و یا کلا درخواست ایشان ریجکت شود و متقاضی از این بابت متضرر گردد کلیه ضرر و زیان های مادی و معنوی مربوطه بر عهده آژانس درخواست کننده میباشد.
7-نظر باینکه بلافاصله پس از تحویل مدارک متقاضی پروسه اسکن و ارسال به دفتر هنگ کنگ انجام میگیرد لذا اساسا درخواست کنسلی غیر ممکن بوده و زیانهای بسیاری از لحاظ حرفه ای نزد سفارت به آژانس وارد میگردد و مضافا اینکه در صورت انصراف ، اخذ ویزا در آینده برای متقاضی نیز با دشوار هایی همراه خواهد بود مهعذا چنانچه درخواست دهنده حداکثر 48 ساعت پس از تحویل مدارک و یا 3 ماه پس از آن که از سوی سفارت جوابی صادر نشده باشد ، تقاضای انصراف دهد و در خواست کتبی مسافر پذیرفته و 50 درصد بهای ویزا به متقاضی عودت میگردد و در این فاصله زمانی چنانچه به هر دلیل متقاضی تقاضای انصراف داشته باشد هیچ مبلغی بازگردانده نخواهد شدو در خواست کنسلی برای ویزاهای فوری نیز به هیچ وجه امکان پذیر نبوده و متقاضی ملزم به پرداخت کل بهای ویزای فوری میباشد.
8-چنانچه بدلیل ذیق وقت امکان ارسال و پست ویزا و تحویل به متقاضی مقدور نباشد (تاریخ صدور ویزا صحت این ادعا را اثبات مینماید)تحویل ویزا در فرودگاه هنگ کنگ و توسط پرسنل ایرلاین به متقاضی مشروط بر آنکه ایرلاین مورد نظر ویزا را تحویل بگیرد صورت میگرد و در خواست دهنده متعهد به پرداخت هزینه های مربوطه خواهد بود.
9-اگر مسافران به صورت گروهی درخواست ویزا داده باشند هر تعداد از متقاضیان که ویزای آنها صادر شده باشد موظف به پرداخت تمامی هزینه ویزا بوده و برای سایرین که صادر نشده و یا ریجکت شده باشند بر اساس بند های 4 و 6 عمل خواهد شد.
10- ارسال مدارک به این آژانس به منزله قبول کلیه شرایط فوق میباشد.


 
رزرواسیون آنلاین
از تاریخ
تا تاریخ
این گزینه بزودی فعال میگردد.
حدود قیمت

از تاریخ
تا تاریخ
از تاریخ
تعداد شب
تعداد اتاق