خدمات CIP لوح سلیمانی

خدمات سالن تشریفات


قیمت
565.000 تومان

وقتی شما متقاضی استفاده از خدمات اصلی جایگاه تشریفات اختصاصی هستید، خدمات مهم و ضروری سفر شامل انجام امور ترافیکی، پذیرایی در سالن های مجلل، انجام امور مربوط به گذرنامه و گمرک و انتقال مسافر با خودروهای اختصاصی به پلکان هواپیما و بالعکس در فضای آرامش بخش CIP و با امکانات ویژه در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد. با این حال اگر نیاز به خدمات بیشتری دارید، در فرم رزرو آنلاین میتوانید آنها را درخواست کرده و پس از پرداخت تعرفه های مربوطه از این خدمات استفاده کنید.

خدمات CIP خروجی شامل: دریافت کارت پرواز توسط همکاران CIP ، تحویل بار به سالن اصلی توسط همکاران CIP ، پذیرایی سرد و گرم (سلف سرویس) ، ترانسفر از جایگاه CIP تا پای پرواز با خودرو اختصاصی CIP.

خدمات CIP ورودی شامل: استقبال با برد اسم مسافر پای پلکان هواپیما و ترانسفر با خودرو اختصاصی CIP تا جایگاه CIP، تحویل بار از سالن اصلی توسط همکاران CIP ، پذیرایی سرد و گرم (سلف سرویس).


 
خدمات ویزا ورودی میهمانان خارجی


قیمت
225.000 تومان

بسیاری از میهمانان خارجی در فرودگاه ویزای خود را دریافت میکنند که این کار نیازمند طی کردن یک فرایند اداری است.اما خبر خوب این است که این کار در CIP توسط تیم ما انجام شده و میهمانان میتوانند بدون دغدغه در طول این فرایند از امکانات مختلف سالن پذیرایی CIP استفاده کنند.


 
خدمات مستقبلین و مشایعت کنندگان


قیمت
225.000 تومان

بسیاری از همراهان مسافران دوست دارند تا لحظات آخر سوار شدنت به هواپیما کنار آنها باشند یا وقتی در پرواز های ورودی وارد سالن CIP میشوند از آنها استقبال کنند.
مشایعین و مستقبلین عزیز میتوانند در صورت درخواست هنگام رزرو ، از سالن CIP فرودگاه امام (ره) استفاده کنند.


 
خدمات ویلچر و خدمات ویژه


قیمت
265.000 تومان

مسافران کهنسال یا ناتوان جسمی که نسبت به دیگران نیاز به مراقبت بیشتری دارند،
علاوه بر اینکه راننده های ما به این افراد در جا به جا یی کمک میکنند و
در سالن تشریفات نیز همکاران ما خدمات ویژه ویلچر را به این عزیزان ارئه میکنند
 ،همچنین ما بالا بر هایی را درخواست میکنیم
 که به این مسافران کمک میکند بدون استفاده از پلکان هواپیما وارد آن شوند.


 
ارائه خدمات حیوان خانگی

قیمت
285.000 تومان

بسیاری از میهمانان ما حیوان خانگی دارند و دوست دارند در طول سفر این حیوانات همراهشان باشند. ما این کار را برای شما انجام میدهیم. در پرواز های ورودی، همکاران ما حیوان خانگی شما را از قسمت بار تحویل گرفته و آن را در اختیار قسمت قرنطینه حیوانات قرار میدهند. سپس در زمان مشخص حیوان تحویل گرفته شده و همراه چمدان ها در اختیار شما قرار میگیرد. در پرواز های خروجی، حیوان خانگی همراه با بارها در محل CIP  فرودگاه تحویل گرفته شده و مراحل اداری آن توسط تیم CIP انجام و در نهایت تحویل مسئولان هواپیما میشود. لازم به ذکر است، مسافرانی که علاقه دارند هنگام پرواز حیوان خانگی شان همراهشان باشد، باید حتما آن را داخل Cage نگهداری کنند. همچنین برای انجام تمامی این مراحل برگه بهداشت و سلامت حیوان خانگی نیاز است.
 
خدمات ترانسفر با خودرو های اختصاصی


قیمت
ترانسفر تشریفاتی ولوو
235.000 تومان
ترانسفر ون مکسوس
160.000 تومان
ترانسفر تویوتا کمری
130.000 تومان


حمل و نقل از درب منزل تا فرودگاه و بالعکس از فرودگاه تا مقصد های تعریف شده توسط مسافر، یکی از دغدغه های مسافران ماست و به همین دلیل ما تلاش کرده ایم این دغدغه را به بهترین شکل برطرف کنیم. هدف ما این است که میهمانانمان در طول مسیر از فرودگاه تا مقصد و از درب منزل تا فرودگاه سفری آرام و ایمن داشته باشند. مسافران محترم میتوانند از تشریفات جایگاه  برای جا به جایی استفاده کرده و تمامی امکانات و خدمات ذکر شده را میتوانید در هنگام رزرو درخواست کنید.


 
اجاره سوئیت و اتاق های VIP و کنفرانس


قیمت
سوئیت 6 ساعته یکنفره
260.000 تومان
سوئیت 12 ساعته یکنفره
445.000 تومان
سوئیت 24 ساعته یکنفره
670.000 تومان
سوئیت 6 ساعته دونفره
340.000 تومان
سوئیت 12 ساعته دونفره
535.000 تومان
سوئیت 24 ساعته دونفره
750.000 تومان
سوئیت 6 ساعته سه نفره
400.000 تومان
سوئیت12ساعته سه نفره
595.000 تومان
سوئیت24ساعته سه نفره
835.000 تومان
اتاق کنفرانس
ورودی سه ساعته
310.000 تومان
هر ساعت اضافی
95.000 تومان
اتاق VIP
ورودی سه ساعته
205.000 تومان
هر ساعت اضافی
65.000 تومان


ما فضا های مختلفی را در سالن تشریفات CIP برای میهمانان و مسافران عزیز در نظر گرفته ایم که یکی از آنها امکان اقامت موقت در 8 سوئیت مجلل ماست که لازم است هنگام رزرو درخواست شود. بسیاری از مسافران پرواز های خروجی تمایل ندارند نیمه شب 


به فرودگاه بیایند، به همین دلیل در ط.ل روز به سالن تشریفات CIP مراجعه میکنند و همچنین بسیاری از میهمان پرواز های ورودی نیمه شب به ایران میرسند و باید صبح زود سر قراری حاضر شوند و به همین دلیل ترجیح میدهند در همان فرودگاه از خدمات اقامتی استفاده کنند. سوئیت های CIP به همین منظور طراحی و ساخته شده اند. میهمانان ما می توانند از این سوئیت ها در بازه های زمانی 24،12،6 ساعته استفاده کنند. همچنین این امکان وجود دارد که مسافران ما از سالن کنفرانس و اتاق های VIP استفاده کنند. فقط کافی است هنگام رزرو این خدمات را درخواست کنید.